Denis Troka djali që me batutat e tij i bëri të gjithë për vete.

Marketing

Në emisionin “Fol Shqip Show” ai foli për bashkëpunimin e radhës që do jetë me këngëtarin e njohur tropojan Arben Gjeloshin.

Këtë gjë e konfirmoi dhe vetë Arbeni në një video eksluzive për albora.ch.

“Po është e vërtetë, shumë shpejt unë dhe Denisi kemi një bashkëpunim i cili do të bashkoj veriun dhe jugun”.


Marketing