Janë bërë publike pamjet e rënda kur 23-vjeçari shqiptar masakroi me thikë 19-vjeçarin Alkis Kampanos.

Marketing

Sipas videos së publikuar nga mediat greke, shihet se ngjarja ndodhi pas një sherri banal mes tifozëve në Selanik.

Aty duket momenti kur autori godet viktimën, transmeton albora.ch.

Më pas një grup djemsh vrapojnë nga një rrugë e ngushtë drejt një rruge kryesore dhe hipin në dy automjete, duke u larguar me nxitim nga vendi i ngjarjes./albora.ch/

Marketing