Policia ka njoftuar se është arrestuar në Pejë i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti është prezantuar si agjent i sigurimeve në Zvicër dhe më pas ka tentuar të mashtroj një argjendar, shkruan albora.ch.

Marketing

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. /albora.ch/

Marketing