Një turiste u dëbua nga Venecia pasi u kap duke pozuar e zhveshur në një memorial të luftës.

Marketing

30-vjeçarja nga Republika Çeke u zhvesh pasditen e së premtes së kaluar, duke i hedhur gjërat e saj në monument, në të cilin bëhen homazhe për heronjtë e luftës të Italisë, teksa shkonte për të notuar në lagunën e ngrirë dhe më pas të shtrihej pranë statujës e një partizane të vrarë për të pozuar për foto.

Ajo u ndalua nga Venecia për 48 orë dhe u gjobit me 513 dollarë./albora.ch/

Marketing