Një pjesëtar i Policisë së Kosovës ka ndihmuar një nënë me vajzën e saj të kalojnë rrugën, gjersa shiu i rrëmbyeshëm kishte shkaktuar vërshime edhe në trotuare.

Marketing

Kjo pasi shiu i rrëmbyeshëm, pasditen e kësaj të enjteje, ka vërshuar rrugët e lagjeve të Prishtinës.

Në pamjet e publikuara nga “Rruga B” në Prishtinë shihet se polici del nga vetura, merr vajzën e vogël në duar dhe kalojnë bashkë rrugën.

Marketing