sh-presidentja e vendit, Atifete Jahjaga ka vendosur të bëjë ndryshimin e radhës në dukje.

Marketing

Në paraqitjen e saj të fundit, Jahjaga është dukur më ndryshe, kjo pasi është shndërruar në bionde.

Ish-presidentja e Kosovës ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe duket për mrekulli.

Kujtojmë se përveç që ishte presidente e Kosovës gjatë viteve 2011-2016, ajo në vitin 2009 ka mbajtur postin e Zëvendës-Drejtoreshës së Përgjithshme të Policisë së Kosovës./albora.ch/

Marketing