Vedat Muriqi nuk do të transferohet në Rusi te CSKA Moscow.

Përmes një postimi në rrjetin social twitter, kështu ka bërë te ditur drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare.

Marketing

“Ishin lajme të rreme. Ai nuk do t’i bashkohet CSKA Moscow”, deklaroi Tare kur u pyet për Muriqin.

Gjatë ditëve të kaluara u shtuan zërat se Vedat Muriqi kishte pranuar një ofertë nga klubi i njohur rus dhe pritej që edhe ta pranonte./albora.ch/

Marketing