Media zvicerane kanë shkruar për influenceren shqiptare, Mimoza Lekaj, përcjell Albora.ch.

Marketing

Influencer Mimoza ndan këshilla të ndryshme në rrjetet sociale

“Përshëndetje njerëz!” – kështu i përshëndet çdo ditë fansat e saj Mimoza Lekaj nga Cyrihu.

Blogerja e stilit të jetës ka disa qindra mijëra ndjekës në Tiktok, Instagram dhe YouTube.

26-vjeçarja është një nga ata që mund të jetojnë nga suksesi i tyre në rrjetet sociale.

Ajo tani dëshiron t’ia kalojë këtë mundësi komunitetit të saj si pjesë e Smile Swiss Influencer Awards dhe i inkurajon ata të marrin pjesë në seksionin e të sapoardhurve.

Gjithashtu, ajo jep këshilla për t’u depërtuar në botën online.

Klikoni këtu për të parë videon

Marketing