Këngëtaret me famë botërore e që prejardhjen e kanë shqiptare gjithmonë arrijnë të na bëjnë krenarë.

Marketing

Ajo kurrë nuk ka hezituar të flasë për traditat dhe kulturën shqiptare.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një video në llogarinë e saj në Tik Tok ku është shfaqur duke kërcyer valle popullore shqiptare.

Me një shami në dorë, ajo ka kërcyer ritmin e këngës që është bërë virale ane mbanë botës.

‘Duhet ta bëja. Të preferuarat e mia që i ndjek në TikTok “miantwins” më inspiruan’, shkruan ajo duke e shoqëruar dhe me emojin e flamurit shqiptar./albora.ch/

Marketing