Një ushtar i forcave ruse ka kërcënuar me granata ukrainasit dhe u ka kërkuar të dorëzohen.

Marketing

Daily Mail shkuan se ngjarja ka ndodhur në qytetin Konotop.

Pamjet e postuara në rrjete sociale tregojnë ushtarin rus duke mbajtur dy granata në duar, teksa ecën përmes turmës së qytetarëve ukrainas, të cilët bërtisnin “turp”.

“Mos ec duke drejtuar granata ”, i thanë disa njeëz, ndërsa të tjerë e shpërfillën rrezikun./alboa.ch/

LEXO EDHE:

Marketing