Dafina Zeqiri dhe Majk kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

Marketing

“Më fal” mban titullin kënga e re, që ka bërë për herë të parë bashkë reperin me këngëtaren.

Kënga është e zhanrit R&B, dhe është punuar nga vet Dafina dhe Majku në Big deal Records./albora.ch/

https://www.youtube.com/watch?v=c6f6S3BA8Fw
Marketing