Reperi i mirënjohur Majk, dhe këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri shumë shpejt do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë.

Marketing

“Më fal” titullohet kënga e tyre e cila pritet të publikohet së shpejti.

Vet Dafina e ka bërë të ditur lajmin përmes një postimi në rrjetin social, Instagram.

“Më Fal #loading”, ka shkruar ajo në postimin e saj./albora.ch/

Marketing