Këngëtarja kosovare Rita Ora ka postuar në Instagram një set të ri të fotografive ku shkëlqen në flokë kaçurrele

Marketing

Ajo është fytyrë zyrtare e “Miu Miu”, kompani kjo në Amerikë, teksa Rita është shfaqur shumë bukur në fotot e saj të fundit.

Këngëtarja kosovare është parë në element me këtë lloj çante, teksa poshtë fotografive ka shkruar “ më dashuri”.

Kujtojmë se Rita pos në këngë dhe muzikë, kohëve të fundit më shumë është parë në reklama të markave të njohura si të modës ashtu edhe të atleteve sportive apo si në rastin në fjalë në reklamë për çantat e firmës së njohur amerikane.

Marketing