Aktorja Hajat Toçilla, ka ndarë me ndjekësit e saj një situatë traumatike që i ka ndodhur gjatë ditës së sotme (13 gusht).

Marketing

Aktorja ka ngecur brenda një ashensori në qytetin e Prizrenit.

Aktorja me anë të një postimi në Facebook, ka thënë se policia dhe zjarrfikësit e KEDS kanë refuzuar ta ndihmojnë atë të dalë nga ashensori.

Hajat thotë se ka mbetur brenda në ashensor më shumë se 30 minuta, deri në momentin që familjarët e saj e kanë kërcënuar përgjegjësin e ashensorit i cili më pas ka hapur ashensorin.

Marketing