Reperja e njohur, Loredana Zefi e cila jeton dhe vepron në Zvicër, pas ndarjes nga Mozzik duket se po vazhdon të qëndrojë beqare.

Marketing

Të paktën kështu ka bërë të ditur në një postim të fundit të shpërndarë me fansat në InstaStory.

Ajo u ka dhënë hapësirë fansave të pyesin më shumë përmes opsionit ‘pyetje-përgjigje’, ndërsa nuk munguan ngacmimet rreth jetës private.

“A je beqare”, përgjigja e biondes ka qenë e menjëhershme duke e theksuar me një “Po” të zgjatur./albora.ch/

Marketing