Këngëtarja shqiptare, Loredana Zefi, ka publikuar në mediat online disa imazhe se çka ajo mban me vete në veturë.

Marketing

Në fotografi shihen kartëmonedha prej 200 eurove dhe një thikë.

Këngëtarja nga Ferizaj ka kohë që është distancuar nga rrjetet sociale.

Marketing