Behgjet Pacolli dy ditë më parë iu ka bërë thirrje miqve të tij që të ndihmojnë disa nga qytetet e Kosovës pas vërshimeve të mëdha.

Marketing

Këtij fondacioni iu ka bashkuar edhe reperja kosovare, Loredana Zefi.

Këshilltari i ish-presidentit të Kosovës, Naim Murseli, përmes një imazhi në “Instagram” tregoi se Loredana ka dhuruar 150 mijë euro për të prekurit nga vërshimet në Skenderaj dhe Mitrovicë.

“Loredana me miqtë e saj dhuron 150 000 euro në Fondacionin behgjetpacolli për vërshimet në Mitrovicë dhe Skenderaj”, ka shkruar ai.

Marketing