Reperja e njohur Loredana ka ndarë me fansat e saj lajmin se ajo po dëshiron edhe një fëmijë tjetër.

Marketing

Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, artistja ka postuar një fotografi të vajzës së saj, mbi të cilën ka shkruar “kam nevojë për një tjetër bebe”.

Ndërkohë, pas disa ndarjesh dhe bashkimesh me reperin e njohur Mozzik, me të cilin edhe kanë vajzën Hanën, Loredana momentalisht është nënë beqare./albora.ch/

Marketing