Tayna është njëra ndër reperet më të suksesshme shqiptare. Ajo është mjaft e kërkuar në koncerte fal sukseseve të jashtëzakonshme të saj.

E përtej muzikës ajo merr vëmendje edhe me jetën e saj private. Së fundi teksa ajo është duke qëndruar në Zvicër është kapur nga fansat e saj.

Marketing

Në rrjetet sociale është bërë virale një video, në të cilën shihet Tayna nën shoqërinë e një mashkulli.Video u realizua në Gjenevë të Zvicrës dhe ende nuk dihet se kush është shoqëruesi si dhe çfarë raporti kanë./albora.ch/Marketing