Një ditë e zakonshme dimri, në një kohë reale në Zvicër e gjen Bajram Sopin në xhakuzi në mes dëborës.

Mërgimtari Bajrami Sopi, tashmë i pensionuar në Zvicër tregon se për shkak të gjendjes me pandeminë dhe kufizimeve të shumta nga të gjitha vendet, xhakuzi në mes dëborës është zgjidhja më e mirë që ka bërë, ani pse ai thotë se nuk frikësohet fare nga virusi Covid.

Derisa rrëfen se këto kushte ai ia ka bërë vetit pas një mundi të madh, uron kështu të gjithë shqiptarët kudo që janë./albora.ch/

Marketing

Marketing