Rita Ora edhe njëherë ka befasuar të gjithë teksa është parë duke shkuar në palestër pa grim dhe e veshur në tesha sportive, pasi u kthye në shtëpinë e saj në Londër

Marketing

Rita është kthyer kohëve të fundit në Mbretërinë e Bashkuar pasi që kishte udhëtuar më punë në Zelandën e Re.

Ajo është parë tërësisht pa grim teksa është larguar nga palestra në Londër – pas ushtrimeve të mëngjesit të hënën.

Këngëtarja (31), e cila vazhdon që t’i tregojë fansave të saj për ushtrimet e saj të përditshme të fitnesit, teksa ka pasur të veshur një palë veshje sportive për ushtrime.

Rita në këtë paraqitje është dukur bukur dhe me stil.

Marketing