Ardian Bujupi është përfolur prej muajsh për një trekëndësh dashurie.

Marketing

Emri i tij është lakuar krah ish-konkurrentes së “Për’puthen” Jasmin Kadriu dhe balerinës Sabrine Khan.

Mirëpo, një tjetër vajzë i është bashkuar atyre.

Këngëtari është fotografuar krah një bukurosheje bjonde duke ecur në Gjermani.

Videoja është filmuar në mbrëmje, por identiteti i vajzës misterioze nuk dihet ende.

Marketing