Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, tanimë edhe konkurente për cmimin e madh të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP” kohën e fundit u bë një ndër personazhet më të përfolura të Showbizit vendor.

Marketing

Kjo pasi filloi një romancë me Donald Veshaj, ku artisti pa e mbyllur ende lidhjen me moderatoren Bora Zemani, e nisi me të.

Sipas informacione të nzoom.biz derisa të gjithë mendojnë se ajo quhet BEATRIX kjo qenka gënjeshtër.

Emisioni n’ZOOM nga burime të sigurta ka mësuar se emrin e vërtetë këngëtarja e ka BEHIGJE RAMOSAJ dhe me origjinë vjen nga Llapashtica e Komunës së Podujevës.

Marketing