Futbollisti 21-vjeçar shqiptar, Aleksandër Lambi, humbi jetën ditën e djeshme në fushën e lojës, në shtetin grek.

Që në minutën e parë të ndeshjes me ekipin e Liupoli-t, Aleksandri ra pa ndjenja.

Marketing

Aleksandër Lambi, cilësohej si një futbollist mjaft i talentuar dhe shkaqet e vdekjes ende nuk bëhen të ditura.

Mediat greke kanë publikuar disa sekuenca nga momenti tragjik i vdekjes së futbollistit shqiptar./albora.ch/

Marketing