Policia e Kosovës ka bërë të ditur se më 14 janar në orën 01:00 është raportuar se një grua është zhdukur dhe nuk dihet lokacioni i saj.

Marketing

Sipas policisë, ajo kishte qenë duke marrë tretman mjekësorë dhe pastaj ishte larguar.

“Prishtinë, 14.01.2022-01:00. Është raportuar se viktima femër kosovare e cila ka qenë në tretman mjekësorë është larguar dhe se nuk dihet lokacioni i saj”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë./albora.ch/

Marketing