Marketing

Pas katër muajsh e gjysmë, shumë lotë, të qeshura pa fund dhe emocione të jashtëzakonshme shpallet fituesi i Big Brother Vip Albania Ilir Shaqiri.

Ilir Shaqiri ka qenë ndër të parët banorë që është diskutuar për fitoren e çmimit të madh prej 100,000 eurosh. Ai dhe Donaldi kanë qenë dy rivalët kryesor të këtij show nga fillimi e deri në finale./albora.ch/

Marketing