Një 29-vjeçare në Greqi ka kaluar momente tmerri në “duart” e një 54-vjeçari bullgar.

Marketing

Sipas mediave të huaja, gjithçka nisi kur 54-vjeçari e bindi të renë të vinte nga vendlindja e saj, Bullgaria në Greqi, raporton NewsBomb, përcjellë albora.ch.

Burri i tha se do punonte si punëtore e thjesht në Greqi ku mund t’i gjente asaj punë.

Pas kësaj, e reja shkoi në Greqi dhe aty nisi “tmerri” për të.

Sipas denoncimit që ajo bëri në polici, 54-vjeçari e dërgonte të renë në takime erotike, ku për çdo “takim” ajo merrte 20 euro nga të cilat vetëm 5 merrte për vete pasi të tjerat ja merrte 54-vjeçari. /albora.ch/

Marketing