Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka është infektuar me COVID-19.

Marketing

Para ndeshjes, Arsenali konfirmoi se dy raste pozitive janë gjetur në kampin e tyre. Mes lojtarëve që kanë rezultuar pozitiv është edhe mesfushori shqiptar, Granit Xhaka.

“Granit Xhaka dhe Folarin Balogun humbasin ndeshjen e sotme pasi rezultuan pozitivë për Covid, ndërsa Emile Smith Rowe dhe Takehiro Tomiyasu mungojnë për shkak të lëndimeve”, thuhet në njoftimin e Topçinjve.

Marketing