Këngëtarja shumë e dashur për publikun,Genta Ismajli sapo është bërë nënë.

Marketing

Burime të albora.ch tregojnë së ajo ka lindur binjakët e saj e që janë vajzë e djalë dhe mësohet se gjendja shëndetësore e Gentës dhe binjakeve është e mirë.

Madje, këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar që nesër do të publikoje edhe projektine  ri.

Projekt ky i finalizuar edhe me videoklip. Por, a është dedikim për fëmijet e saj ende nuk dihet.

Gentës dhe binjakëve i urojmë shëndet./albora.ch/

Marketing