Reperi i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi sot feston ditëlindjen dhe këtë e bëri të ditur vet përmes rrjeteve sociale.

Marketing

Tutje reperi zbuloi se si çdo vit tjetër edhe këtë herë pranoi dhuratë nga prindërit e tij.

Kësaj radhe, artisti i njohur zbuloi se ka marr një veturë foton e të cilës e postoi në Instagram.

Marketing