Fjolla Morina ishte njëra ndër emrat më të përfolur të showbizit vitin që e lamë pas.

Marketing

Kjo pasi fillimisht u martua me Fisnik Sylën, pastaj arrestimi i saj mandej edhe lajmet për ndarje ishin disa nga temat që e bënë atë që të jetë prezente në mediat rozë.

Por, në fund të vitit 2021, ajo ka hapur një biznes personal të saj, ku kështu ka vendosur që përveç muzikës t’i shtojë fitimet vetës dhe më dyqanin e saj më të ri të fustaneve.

Dyqani mbanë emrin e këngëtares, ‘Fjolla Morina Store’, kështu duke bërë atë të mbyllë vitin 2021 në mënyrë të mirë./albora.ch/

Marketing