Eros Grezda është celebruar në martesë me Ajsel Abazin, bukuroshen e cila u bë shumë e njohur si kushërira e Almeda Abazit.

Marketing

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Erosi me një postim në Instagram ku shfaqet krah Ajselës dhe uron me fjalët: “Zoti dhe Zonja Grezda ju urojnë Gëzuar Vitin e Ri”.

Grezda e bëri publike lidhjen me Ajselën në shtator.

Që prej asaj dite çifti kanë qenë aktiv me daljet e tyre në rrjete sociale duke mos e fshehur aspak lidhjen e dashurisë.

E mesa duket së fundmi ka ndodhur dhe propozimi për martesë.

Marketing