Vjen dueti i parë mes dy këngëtarëve të mirënjohur sidomos në skenën shqiptare.

Marketing

Bëhet fjalë për Elvana Gjatën dhe Mozzik, të cilët publikuan bashkëpunimin e tyre “Ska”. Klipi premierë u shaq në mesnatë në në youtube.

Ky bashkëpunim muzikor i cili është i pari për Elvana Gjatën dhe Mozzik po pritej me padurim nga fansat.

Fillimisht videoklipi sjell skena të një stërvitjeje dhe më pas beteja zhvendoset dhe nis në ring.

Si gjithmonë Mozzik e bëri vetë tesktin e kësaj kënge, e cila vetëm deri në këto momente arriti në yotube mbi 200 mijë shikime.

Marketing