Djali i aktores dhe regjisores Regina King, Ian Alexander Jr, është vetëvrarë tri ditë pas ditëlindjes së tij.

Marketing

Ian festoi ditëlindjen e 26-të të mërkurë, ndërsa lajmi për vdekjen e tij e ka konfirmuar aktorja 51-vjeçare në një deklaratë për People.

“Familja jonë është e shkatërruar në nivelin më të thellë nga humbja e Ian, Ai ishte një dritë që u kujdes aq shumë për lumturinë e të tjerëve. Familja jonë kërkon konsideratë të respektueshme gjatë kësaj kohe private. Faleminderit”, tha aktorja pas humbejs së të birit./albora.ch/

Marketing