Dafina Zeqiri ka publikuar disa foto dhe video me ish-presidenten Atifete Jahjaga ku tregoi për koleksionin e krijuar nga ish-presidentja.

Marketing

Derisa, një video e tyre u bë virale menjëherë në tik-tok, ku shihen dyshja Jahjaga-Zeqiri duke ekzekutuar një “koreografi” me lëvizje karakteristike të duarve, teksa në prapavijë shkon kënga e Dafina Zeqirit në bashkëpunim me Lumi B e titulluar “Nona”. /albora.ch/

Marketing