Reperja e njohur, Loredana Zefi, vitin që lamë pas ka qenë një nga personazhet më të përfolura në shtypin rozë.

Marketing

Kjo pas ribashkimit me reperin Mozzik, e pastaj ndarjen me të pas pak muajsh e po ashtu edhe për albumin e përbashkët.

Në një shkrim të bërë në InstaStory, artistja vitit 2022 I kërkoi të mos ketë më njerëz falsë.

“I dashur 2022, jo më njerëz falsë të lutem”, thuhet në postimin e saj.

Nuk dihet se për kë është fjala apo nëse ka të bëjë me ish-partnerin e saj, Mozzikun.

Mozzik dhe Loredana janë prindër të një vajze të quajtur, Hana.

Marketing