Një fans i këngëtares Doja Cat është arrestuar pasi kërcënoi me bombë në koncertin e saj.

Marketing

E gjithë ngjarja ndodhi mbrëmë në Indianapolis kur fansi i paduruar nuk donte të priste në radhë për të hyrë në koncert dhe i tha atyre përreth tij se kishte një bombë në çantën e shpinës.

Kjo shkaktoi panik në masë dhe u thirrën policët, të cilët kur erdhën nuk i gjetën asnjë eksploziv. Ai u dërgua prapa hekurave për vërejtje të pabaza./albora.ch/

Marketing