Mbrëmja e djeshme në shtëpinë e Big Brother VIP, ishte më speciale se mbrëmjet e kaluara.

Donald Veshaj e la shtëpinë e Big Brother VIP për pak kohë, por arsya nuk ishte as eleminim nga publiku as ndonjë penalizem tjetër, por plotësimi i një prej dëshirave të tij.

Marketing

Prej disa kohësh Donaldi ka kërkuar një intervistë me Arbana Osmanin dhe “Vëllai i Madh” i ka plotësuar dëshirën e tij në natën e parë të vitit 2022.

Ndër pyetjet që Donaldi i bëri moderators së njohur Arbana Osmanit ishte se çfarë nuk pëlqen te Eduard Grishaj, partneri i saj.

E kjo pyetje e ka sikletosur moderatoren, ndërsa tha se nuk ka asnjë gjë që nuk pëlqen te ai.

“Është një njeri i rrallë, është fantastik. Nuk ka asgjë që nuk më pëlqen tek Eduarti”– tha Arbana.

Marketing