Një debat i ashpër mbrëmë ka ndodhur mes Einxhel Shkirës dhe Donald Veshajt, pasi një zarf erdhi në shtëpi për shkak të papastërtisë aty brenda.

Marketing

Derisa po debatonin ashpër me njëri-tjetrin, Donaldi i thotë Einxhel Shkirës se ajo është vajzë dhe se duhet ajo t’i bëjë punët.

Einxhel i kthehet duke i thënë se aty brenda janë të gjithë njësoj dhe se duhet t’i bëjnë bashkarisht.

Me të filluar spektakli sonte, Arbana Osmani ka kritikuar ashpër Donaldin për gjuhën seksiste që ka përcdorur mbrëmë në atë debat.

Mirëpo këtë nuk e mendoi vetëm Donaldi, për gjuhën seksiste u kritikua edhe Iliri.

Madje, edhe opinionistja Balina Bodinaku i tha se kjo gjë nuk duhet të ndodhë asnjëherë, të përdoret ajo gjuhë a ty brenda, pasi aty janë njësoj të gjithë./albora.ch/

Marketing