Dy reperët e njohur shqiptarë Noizy dhe Dardan, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri.

Marketing

“Alles Gut” mban titullin kënga e tyre ritmike e zhanrit hip-hop dhe vjen e gërshetuar në dy gjuhë: gjermanisht dhe shqip.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga vet dyshja interpretuese, të cilët kanë shkruar secili pjesën e tyre përkatëse të tekstit.

“Alles Gut” deri më tash është pritur mirë nga fansat./albora.ch/

Marketing