Këngëtari Alban Ramosaj ka disa ditë që po qëndron për pushim në Turqi.

Marketing

Ai gjatë një shëtitje në rrugët e turqisë është ndalur nga një blogere turke e cila realizon intervista në rrugë më turistë.

Ajo është mahnitur kur ka kuptuar që përsoni që ka ndalur në këtë rast Alban Ramosaj është një këngëtar i famshëm shqiptar, shkruan albora.ch.

Blogerka i ka kërkuar të këndoj, ku Ramosaj e ka bërë pa prites.

Madje, kjo video është bërë virale në rrjetet sociale dhe është pëlqyer shumë zëri i këngëtarit nga audience turke./albora.ch/

Marketing