Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë janë edhe 79 raste aktive me COVID-19.

Marketing

Gjatë 24 orëve të kaluara nuk u shënua asnjë viktimë dhe asnjë rast shërimi teksa janë regjistruar 12 raste pozitive, shkruan Albora.ch.

Marketing