“Hopper HQ” ka përpiluar një listë se sa para mund të fitojnë disa nga të famshmit për një postim në rrjetin social Instagram.

“Lista e të pasurve në Instagram” përmban emrat më të mëdhenj në Hollywood, por i pari që i prin kësaj liste është futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo me 295,984,958 ndjekës, paguhet $1,604,000.

Marketing

I dyti në listë është aktori i mirënjohur Dwayne Johnson me 242,182,295 ndjekës, dhe paguhet me $1,523,000.

Ariana Grande është e treta në këtë listë me 240,213,263 ndjekës në Instagram dhe që për një postim paguhet me $1,510,000.

E katërta në listë është modelja Kylie Jenner, me 237,603,576 ndjekës, ku paguhet me $1,494,000.

Dhe në fund është Selena Gomez, me 233,494,368 ndjekës ku paguhet me $1,468,000 për një postim./albora.ch/

WESTWOOD, CALIFORNIA – JANUARY 11: Selena Gomez attends the premiere of Universal Pictures’ “Dolittle” at Regency Village Theatre on January 11, 2020 in Westwood, California. (Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)
Marketing