Zayn Malik thuhet se kishte një lidhje me yllin e dikurshëm të TOWIE, Abi Clarke, derisa ai ishte në një lidhje me Gigi Hadid.

Këngëtarja, 29 vjeçe, thuhet se ishte ‘e fiksuar’ pas personazhit televiziv, 30 vjeç, pasi e pa atë nga një lokal në Los Angeles, ku dyshja vazhdonin të kishin një flakë të fshehtë, shkruan dailymail.

Abi, e quajti Zayn ‘Mr Grey’ ndërsa ata vazhduan të takoheshin në rezidencën e tij në Londrën Veriore.

Lidhja e raportuar e Zayn filloi në Los Angeles, por shpejt përfundoi kur Abi pa një mesazh nga Gigi Hadid në telefonin e tij, ku shkruhej: “Më mungon”.

Marketing

Abi i tha shoqes së saj: “Isha e shtangur. Më bëri të ndihesha vërtet keq. Ai e kishte bërë të qartë se ishte beqar. Ai ishte aq i vëmendshëm ndaj meje sa mendova se duhet të ishte e vërtetë. Ne ishim duke parë shumë njëri-tjetrin dhe ju rritën ndjenjat. Ishte shumë e sikletshme”.

Zayn u nda nga supermodelja Gigi, pas gjashtë vitesh së bashku. Ata kanë një vajzë 16-muajshe të quajtur Khai./albora.ch/

Marketing