Pas përfundimit të festivalit katër ditor”Sunny Hill” që u mbajt në Kosovë, Dua Lipa udhëtoi drejt Shqipërisë.

Marketing

Këngëtarja shqiptare me famë botërore pritet të interpretojë në Sunny Hill Tirana, që  do të mbahet në datat 26, 27 dhe 28 Gusht në kryeqytet.

Dua ka ndarë së fundmi disa fotografi përmes së cilave ka bërë me dije se ndodhet ende në Shqipëri.

“Vajza shqiptare në Shqipëri”, ka shkruar këngëtarja shqiptare krahas fotove nga bregdeti. 

Marketing