Marketing

Një tërmet rreth 5 shkallë të Rihterit ka goditur në qytetin e Florinës në Greqi të Veriut.

Organizata e Pavarur Shkencore, EMSC, ka bërë të ditur se në këtë rajon janë ndjerë tri dridhje të tokës brenda 13 minutash.

Dridhjet e tokës janë dëgjuar edhe në shtetet fqinje të Greqisë, si dhe në Kosovë./albora.ch/

Marketing