Një 28 vjeçar, babai i dy fëmijëve të mitur ka marrë peng bashkëshorten dhe nënën e tij mbrëmjen e sotme në lagjen Palini të Athinës.

Marketing

Mësohet se autori quhet Ervis Hoxha, 28 vjeç nga Berati dhe vuan prej problemeve mendore.

Policia sqaron se autori mbajti me dhunë në banesë dy gratë për disa orë. Autori u arrestua dhe në këtë moment po dërgohet në drejtorinë e policisë së Atikës, transmeton albora.ch.

Ende nuk dihen shkaqet se përse autori sulmoi dy gratë dhe përse ai nuk ishte në spital të specializuar për rastet analoge./albora.ch/

Marketing