Reperi kosovar i njohur si Donnss ka lansuar projektin e ri “Shqipet Around”.

Marketing

Donnss që jeton e vepron në Francë e ka xhiruar klipin e këngës pikërisht në këtë shtet evropian.

Donnss llogaritet si një nga reperët më perspektiv kosovar dhe ka lansuar disa hite deri më tani./albora.ch/

Marketing