Çifti i fuqishëm i Hollivudit Mila Kunis dhe Ashton Kutcher kanë njoftuar se janë afër qëllimit të tyre për mbledhjen e fondeve prej 30 milionë dollarësh për Ukrainën, në më pak se një javë, transmeton albora.ch.

Marketing

Kunis, e cila ka lindur në Ukrainë, shkruan indy100, e ulur përkrah bashkëshortit të saj u shfaq në një video në Instagram, duke thënë: “Dua të them faleminderit 56,000 prej jush që mundët të dhuroni dhe të na mbështesni.”

Dyshja kanë premtuar 3 milionë dollarë nga paratë e tyre. /albora.ch/

Lexo edhe:

Marketing