Rita Ora nxiti imagjinatën e fansave të saj të mërkurën me një sërë fotografish të publikuara në Instagram.

Marketing

Këngëtarja e hitit “Anywhere” përmes fotografive ka dokumentuar udhëtimin e saj në Sydney gjatë javës së fundit, pasi ka shkuar në kontinentin australian për edicionin e tretë të “The Voice Australia”, ku do të jetë pjesë e jurisë sërish.

Dhe duke hyrë në llogarinë e saj në Instagram, ylli i muzikë pop me fytyrë të freskët, 32 vjeçe, tregoi figurën e saj të pabesueshme të trupit me një fustan të qëndisur me grep.

Veshja përmbante një mori detajesh seksi, duke përfshirë një prerje rreth dekoltesë dhe belit të saj.

Duke pozuar në një sërë këndesh, Rita pozoi në seancën e rrobaqepësisë dhe u dha fansave një vështrim të figurës së saj mahnitëse të trupit.

Ylli e veshur me shumë stil ka pozuar edhe me një fustan rozë të tejdukshëm në një tjetër fotografi, e cila zbuloi të brendshmet e saj të zeza.

Në një tjetër fotografi të çuditshme, Rita u përkul dhe bëri sikur kafshonte kyçin e dorës së saj të zbukuruar me tatuazhe.

Këngëtarja ka qenë tejet aktive në rrjetet e saj sociale, ndërsa së fundmi ka publikuar një sërë fotografish nga Australia.

Ajo ndodhet atje me bashkëshortin e saj, regjisorin Taika Waititi dhe prindërit e saj, Besnik dhe Vera Sahatçiu.

Marketing